Práce Nabídka zaměstnání

Údržbář, elektrikář

Pavel Drha
575 570 511, 603 546 070
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 200,- Kč

Práce: PO-PÁ v jednosměnném provozu. (06:00 - 14:00)
Náplň práce: opravy a udržování přístrojů, zařízení nebo mechanických částí strojů, montáž, zapojování, údržba a oprava elektrozařízení, příprava výrobních forem, uskladnění výrobních forem (po skončení sériové výroby), jiné drobné opravy a seřizování, oprava a udržování majetku a budov, sečení trávníků v okolí budov, obsluha manipulační a jiné techniky v souladu s bezpečnostními předpisy
Požadavky: samostatnost, pečlivost, spolehlivost.
Zaměstnanecké výhody: prémie, příspěvek na penzijní připojištění, strava zajištěna, nebo stravovací paušál.
POZN: Zájemci se hlásí tel., e-mailem nebo osobně.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.